Album Pánský klub je hotové!

Vy, kteří sledujete moje facebookové stránky, určitě víte, že jsem v poslední době věnoval poměrně dost času písničkám z nového alba, které vydává jeden z nejlepších českých hudebních skladatelů a můj výborný kamarád Tomáš Kympl. Nedá mi to, abych se s vámi nepodělil o velkou radost, kterou mám z toho, že album už je hotové! Jmenuje se Pánský klub a najdete na něm celkem 12 skladeb různých žánrů.

Autorem hudby ke všem skladbám je Tomáš Kympl, texty pak pocházejí z pera Tomáše Belka. Kromě mojí maličkosti na albu vystupuje řada skvělých interpretů, namátkou například Jiří Korn, Petr Janda, Jiří Suchý, Michael Kocáb, Petr Kolář, Daniel Landa, Jiří Lábus Jan Hrušínský či Josef Dvořák. Jak můžete sami posoudit, společnost se v našem klubu sešla opravdu skvělá, navíc se všichni účinkující představují ve zcela netradičních interpretačních polohách, tak jak je opravdu neznáte 🙂

 

 

S Tomášem Kyplem spolupracuji už více jak 10 let – v roce 2008 jsme společně vydali moje zatím jediné album Některý lidi. Jsem moc rád, že se naše profesní cesty opět setkaly. Většinu písniček z Pánského klubu jsem zařadil do svého repertoáru a kromě toho vám už teď můžu prozradit, že toto album rozhodně nebude naším posledním společným počinem. Už nyní pracujeme intenzivně na dalším, tentokrát už výhradně mém, albu s pracovním názvem Vidím to jinak. Skladby z tohoto připravovaného alba budeme zveřejňovat postupně, první dvě pecky chystáme už na jaro – Doktor duší a Lajkuju. Rozhodně je na co se těšit!

Album Pánský klub vydává Supraphon, mediálním partnerem je Český rozhlas Dvojka. Album bude v prodeji od 24.11. v kamenných prodejnách i na webových stránkách vydavatelství. Při koupi alba získáte také unikátní bonusy v podobě vynikajících velkoformátových perokreseb ilustrátora Miroslava Vomáčky, skvělých hudebních videoklipů Milana Basela, hudebních základů k písním alba (karaoke), textů a fotografií. Zakoupením alba Pánský klub navíc přispějete  částkou 50 Kč do Nadačního fondu FriendlyVox na provoz unikátního ozvučeného internetového portálu pro zrakově postižené.

Více o novém CD